KURUMSAL

Firmamız Hakkında Kurumsal Bilgiler

4664

İnsanın konfor ve sağlığına hizmet eden tüm unsurları yeniden oluşturup hizmete dönüştüren bir fikirle yola çıktık. Yaklaşık kırk yıldır kalitemizden ödün vermeden standart değerlerin önünde olduk. Hizmetlerimizi hep çeşitlendirdik. İhtiyaçlarınızın yanında zevkiniz ve güvenliğinizi gözeterek sizi hep yukarıya taşıdık.

Türkiye’nin kalbi Ankara ve İstanbul’da, toplu yaşam alanlarında gücünü ve kalitesini kanıtlamış projelerde hizmet vererek niteliğimizin yanında niceliğimizi de kanıtladık.

Her tip ve kapasitede asansörlerin projelendirilmesi, üretimi, montajı, revizyonu, bakım ve arıza hizmetleri konularında uzman olan kuruluşumuz, Kalite ve hizmet çıtamızı doğrulayan “TS EN ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi, Uluslararası standartlara uygunluk CE belgesine ve alanının her detayını kapsayan yetkilendirme belgeleri tarafından referans edildi.

Dünya asansör sektöründeki gelişen teknolojileri bünyemize katarak; çevreci, enerji ve zaman tasarruflu ürünlerimizi hizmetimizle, müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz. Teknolojik üretim, maksimum güvenlik, kaliteli hizmet, rekabetçi fiyat ve müşteri memnuniyeti temeline kurduğumuz prensiplerimizden ödün vermeden sizin için çalışmaya devam ediyoruz. İhtiyacınızın her etabını profesyonel bir sistemle aşıyoruz. Uzman satış danışmanlarının uygun zaman dilimlerinde randevu vermesiyle bulunduğunuz mekânda veya ofiste sizi, isteklerinizi anlayan bir kadroyla buluşturuyoruz. Hizmet anlayışını kaliteli ve müşteri odaklı servise dayandıran markamızla, gelişen teknolojiye uygun, teknik ekipman ve ürün çeşitleri ile, kaliteli ve güler yüzlü teknik servisi ayağınıza getiriyoruz… Sizin için klasikleşmiş ve genelleşmiş ihtiyaçlar ve çözümlerle yetinmek yerine, projeye özel teknikler ve çözümler üretiyor; bunun için de olanaklarımızın tümünü en ileri düzeyde harekete geçirecek üstün kaliteli ürünler elde edilmesi için çalışıyoruz. Alanlarında uzman teknik ekibimiz, asansör montajı yaptıracağınız yerlere ve projelerinize bakarak size en detaylı bilgileri belirli standartlar çerçevesinde vermek üzere yapılandırıldı.

Servis ve bakımdaki disiplinimiz, günün şartlarıyla yetinmeyen kalite anlayışımız, itibarınızı taşıyacak gücümüzle; Beklentilerinizden daha iyisi sizi bekliyor..