Servis

Servis

Asansörler şehir hayatında dikey insan ve yük taşımacılığında çok önemli bir yeri bulunmaktadır. Kullanıldıkları mekâna göre de çok büyük önem arz ederler. Günün 24 saatinde kesintisiz hizmet vermek zorunda olan araçlardır. Bu kadar yoğun bir tempoda çalışmak zorunda kalan asansörün binlerce bileşeninden birkaç tanesinde zaman içinde (bu çoğu zaman asansöre en çok ihtiyaç duyulan anlara denk gelir ki) arızaya geçerek problem çıkartırlar. Bu zamansız arızalar önüne geçebilmek için yapılması gereken en kolay işlem düzenli bakım yaptırmak ve bu işi ehil ellere yaptırmaktan geçmektedir.

_MG_0214_0İndeks asansörasansörü yapmakla işinin bittiğini düşünmeyen bir anlayışla siz değerli dostlarına teslim etmiş olduğu asansörleri yapıldığı gün gibi yeni ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için yoğun bir gayret sarf etmektedir.  Gerek garanti süresinde gerekse garanti sonrasında bakımını üstlendiği asansörleri, hep yeni kalmasını sağlayarak ve gelişen teknolojiden siz değerli dostlarını haberdar ederek güvenli bir şekilde asansörü kullanmanızı sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.

Yetkin bakım ekiplerimiz ile asansörlerimizin aylık periyodik bakımlarını yapmakta, arızalarını en kısa sürede gidermekteyiz. Doğru yapılan bir bakım, oluşabilecek arıza risklerini minimuma indirecektir. Arızalara doğru müdahale de ancak yeterli eğitim ve birikime sahip personel tarafından sağlanabilir.

  • Arızalar için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.
  • Montajını yaptığımız asansörlerde 10 yıl yedek parça temin garantisi veriyoruz.
  • Modernizasyon (Revizyon) talepleriniz ücretsiz değerlendirilir ve size ayrıntılı bir rapor sunularak, asansörünüz hakkında gerekli bilgilendirme yapılır.

İletişim Formu